«برق ساختمان»


ارائه خدمات تخصصی حوزه برق ساختمان | هوشمندسازی | مطالب کاربردی برق

اعزام برقکار

✭✭✭

در حال حاضر سایت برقکار من کلیه مناطق شهر تهران و حومه را جهت اعزام برقکار تحت پوشش خود دارد. برای هماهنگی با شماره 09194900788 تماس حاصل فرمائید و یا از طریق کلید زیر درخواست خود را در سیستم ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

اعزام برقکار

هوشمندسازی

✭✭✭

امروزه با رشد تکنولوژی، ساختمان‌های زیادی روی به سبک خانه هوشمند آورده‌اند. هوشمندسازی تأثیر زیادی در بهینه‌سازی مصرف انرژی دارد و نیز اثر مطلوبی در آسایش و رفاه افراد دارد. هوشمندسازی کامل منزل شما از جمله خدمات ماست.

هوشمندسازی

سانترال، تلفن، شبکه

✭✭✭

تجهیز دفاتر کار به انواع سانترال، تلفن و شبکه به منظور مدیریت بهتر تماس‌های ورودی شما از دیگر خدمات سایت برقکار من است. انواع سیستم‌های مذکور را برای شما اجرا می‌کنیم. برای اطلاع از قیمت نصب سانترال، تلفن و پیاده‌سازی شبکه با ما تماس بگیرید.

هوشمندسازی

دوربین و سیستم‌های حفاظتی

✭✭✭

نصب انواع دوربین و سیستم‌های حفاظتی به منظور افزایش ایمنی و نظارت بر اماکن مورد نظر شما در کمترین زمان و با بهترین کیفیت.

هوشمندسازی

تابلو برق

✭✭✭

نصب و با بازنصب انواع تابلو برق تک فاز و سه فاز در محیط‌های صنعتی و غیر صنعتی نیز یکی دیگر از خدمات تخصصی برقکار من برای شماست.

هوشمندسازی

مصرف بهینه برق

برق یکی از انرژی‌های پاک و بسیار کاربردی است که امروزه زندگی بدون آن میسر نیست. چرخه تولید برق یک فرآیند مهندسی و زمان‌بر است. از سیستم‌های موجود در نیروگاه برق گرفته تا شبکه توزیع و انتقال برق و سیم کشی برق در مقاصد مصرف کننده همگی گویای این مهم هستند که باید در مصرف این انرژی پاک و کاربردی دقت کنیم. وب سایت برقکار من شما را به مصرف بهینه برق توصیه می‌کند. مصرف بهینه به معنی کم مصرف کردن و یا سخت زندگی کردن در کنار این انرژی نیست. همین که ما از هدر رفت این انرژی جلوگیری کنیم و نیز از مصرف‌کننده‌های غیر بهینه اجتناب کنیم خود گویای مصرف بهینه است. با الگوی درست مصرف به دوام خدمت، صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی و بسیاری مزایای دیگر در کنار هم خواهیم رسید.


خطرات برق و وسایل الکتریکی

وسایل برقی و الکتریکی در کنار فواید و کاربردهایشان، چالش‌ها و خطراتی نیز در پی دارند. اولین نکته حائز اهمیت که باید به شما بگوییم، رعایت استانداردها است. در هنگام خرید وسایل مختلف برقی همواره به استاندارد بودن آن‌ها توجه داشته باشید. چنانچه وسیله‌ای خریداری کرده‌اید که نصب و راه‌اندازی آن نیازمند مهارت است، حتما از برقکار و تکنیسین مربوطه کمک بگیرید. وسایلی که آمپر مصرفی آن‌ها بالاست مانند چای‌ساز و یا وسایلی که با آب سر و کار دارند مانند کولرهای آبی، ماشین‌های لباسشویی و غیره باید طبق دستورالعمل کارخانه مورد استفاده قرار بگیرند. با رعایت موارد ساده اما مهم این چنینی سلامت خود و افراد خانواده خود را در برابر خطرات برق تضمین خواهید کرد.


تماس با برقکار من